cz .

Aktuality


JSME ZPĚT


Vážení hosté, drazí přátelé, 

naše "závodní" dovolená je za námi a proto hlásíme že jsme ZPĚT!

V plné síle a odpočatí se vracíme s modelem otevírací doby který je oblíbený ve spoustě západních zemí jako je Francie a Itálie a který se nám osvědčil vloni na jaře při otevření po 1. vlně neustále otravného Covidu!

 

ÚTERÝ - PÁTEK 17:00 - 24:00

SOBOTA 12:00 - 24:00

NEDĚLE A PONDĚLÍ ZAVŘENO

 

Tato nová otevírací doba vystihuje naše zaměření a efektivně koncentruje naše zaměstnance na to nejlepší co se vám již 13-tým rokem snažíme dávat a nabízet a doufáme, že tomu tak bude i nadále. 

Pevně věříme, že nám to již vydrží napořád a že nás opět po prázdninách nečekají další restrikce a neustálé změny otevírací doby jak tomu bylo v průběhu minulých měsíců...

I přes to, že je pro Vás restaurace otevřena především v čase večeří, není potřeba zoufat a pro případ lehkého oběda využít náš Borgo Shop, který je Vám k dispozici od pondělí do pátku se svojí obědovou nabídkou těstovin, polévky, salátů i něčeho sladkého. 

 

A pro případ, že plánujete důležitý pracovní oběd či rodinnou oslavu i mimo naši standardní otevírací dobu, neváhejte se na nás předem obrátit emailem: info@borgoagnese.cz Pokusíme se Vám vyhovět..

Na závěr tohoto emailu Vám všem děkujeme za dlouholetou podporu a přejeme příjemně prožité letní dny třeba u nás na zahrádce

 

Jsme tu stále pro Vás!

 

Michal Prachař, Ing Miroslav Vymazal a Team BORGO Agnese« zpět | přehled


facebooknewsletterrezervaceocenění3D restauracepartneři

borgoshopAmmar

Restaurace BORGO AGNESE

Kopečná 43 . BRNO . 602 00, Tel.: 515 537 500 .

Otevírací doba:  Neděle a Pondělí – ZAVŘENO,  Úterý až Pátek 17:00 - 00:00,  Sobota   12:00 – 00:00